Onatça İnşaat ve Yapı Malzemeleri

1989 yılında cıvata,hırdavat ve el aletleri satışıyla Uğur Boya İnş.  olarak ticaret hayatına başlayan Firmamız 1992 yılında sanayi boyası ile faaliyetine devam etmiştir. HAYIR! HENÜZ GÖKYÜZÜNÜ  BOYAMIYORUZ.. sloganıyla ilerlediğimiz Boya Grubu’ nun yanı sıra Onatça İnşaat ve Yapı Malzemeleri ürün portföyünü her geçen yıl müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Boya, Alçı, Alt ve Üst Yapı Boruları, Vitrifiye, Parke , Kapı, Duvar Kağıdı gibi ürünlerle  çeşitlendirmiştir.

Ayrıca Otomotiv, Ziraat ve yapı malzemleri sektörlerini içinde barındıran grubumuz bünyesinde seçkin markalarla Bölgemizde bulunan  müşterilerimize  en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

Temel hedefi sürekli müşteri memnuniyeti olan firmamız deneyimli aktif ve profesyonel kadrosu ile her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.Güvenilir ve yüksek iş ahlakımızla sektörde bayilerine değer yaratan bir şirket olmak.

KALİTE, GÜVEN, MEMNUNİYET  ONATÇA'DA
Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe adı saygınlıkla  anılan,sektörüne katmış olduğu artı değerlerle Güvenilir ve parlak bir geleceğe doğru takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla ilerleyen bir şirket olmak ONATÇA  vizyonudur.

Onatça İnşaat Web Sitesine Gitmek İçin Tıklayın.

Adres
Özgür Mah. 1 Sk. No:1 Yüreğir/ADANA
Telefon
+90 (322) 323 11 11
Faks
+90 (322) 261 06 02

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis